KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17422043
nr 1742 2043
Träsnitt
Svenrobert Lundquist (1940), "Barndoms-byggen", Diptyk signerad och numrerad 5/10. Bildmått: 18x16 cm, yttermått inklusive ram: 40x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:01:21
24/11 19:49:34