KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17422043

nr 1742 2043

Träsnitt

Svenrobert Lundquist (1940), "Barndoms-byggen", Diptyk signerad och numrerad 5/10. Bildmått: 18x16 cm, yttermått inklusive ram: 40x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 november 2025
kl 20:01:21

24/11 19:49:34 1      Vinnande bud